Посвідка на постійне проживання в Україні
Київ | Харків | Одеса
Безпроблемне отримання посвідки на постійне проживання в Україні з нашими адвокатами!
Отримання посвідки на постійне проживання в Україні є двокомпонентним процесом, який включає в себе:
- отримання дозволу на імміграцію в Україну для іноземця або особи без громадянства
- оформлення ID картки посвідки на постійне проживання
Картка посвідки на постійне проживання може бути видана іноземцю, виключно, за наявності та на підставі дозволу на імміграцію в Україну. Цей процес є досить заплутаним, особливо з огляду на постійні зміни в законодавчій та правозастосовчій практиці, тож, якщо ви прагнете отримати максимальний позитивний результат, найкращим рішенням буде заручитись підтримкою імміграційного адвоката!
Посвідка на постійне проживання в Києві
Мрієте про нове життя в Києві? Забезпечте своє майбутнє вже сьогодні за допомогою наших експертних рекомендацій щодо отримання посвідки на постійне проживання. Ви без зусиль пройдете складний юридичний лабіринт. Зателефонуйте нам зараз для отримання безкоштовної консультації та зробіть Київ своїм домом назавжди!”
Посвідка на постійне проживання в Харкові
Оселіться в Харкові легально та безтурботно. Ми спеціалізуємося на наданні допомоги іноземцям – іммігрантам в отриманні посвідки на постійне проживання, перетворюючи юридичні перешкоди на сходинки. Ми візьмемо на себе всю юридичну тяганину, і ви зможете зосередитися на своєму новому житті. Зв’яжіться з нами сьогодні!
Посвідка на постійне проживання в Одесі
Відкрийте для себе красу життя в Одесі – на постійній основі! З нашими індивідуальними юридичними рішеннями шлях до отримання посвідки на постійне проживання стає гладким як ніколи. Насолоджуйтесь унікальним одеським стилем життя, а ми подбаємо про юридичні аспекти. Запишіться на прийом просто зараз!
Що ви отримуєте при зверненні до наших імміграційних адвокатів за правовим супроводом процедури отримання посвідки на постійне проживання:
- найповнішу консультацію з питань оформлення посвідки на постійне проживання
- визначення наявності підстав для оформлення посвідки на проживання та перевірка правильності оформлення документів
- допомога в отриманні та витребування з держорганів відсутніх документів
- перевірка легальності перебування в Україні та, за необхідності, продовження термінів перебування
- сприяння в питаннях оплати квитанцій держмита, страховок та інших обов’язкових платежів
- істотне скорочення термінів розгляду вашого звернення за рахунок правильно організованого імміграційного процесу
- ми самі запишемо вас в електронну чергу і ви не витрачатимете час і не будете товпитися в “живих чергах”
- подання документів до ДМС з першого разу, такий результат досягається нашими адвокатами завдяки доскональному знанню правозастосовчої практики в імміграційному процесі
- контроль процесу оформлення посвідки на постійне проживання з боку імміграційних адвокатів
- наші адвокати присутні на всіх стадіях вашого імміграційного процесу
Основне, що повинен розуміти іноземець – посвідку на постійне проживання можна отримати тільки за наявності відповідних підстав. Закон України “Про імміграцію” чітко визначає перелік категорій іноземних громадян та осіб без громадянства, які можуть претендувати на отримання дозволу на імміграцію в Україну.
Дозволи на імміграцію видаються в межах встановленої квоти. Ця квота визначається Кабінетом Міністрів України залежно від категорій іммігрантів:
- Відомі діячі науки і культури, імміграція яких корисна державі.
- Кваліфіковані фахівці, що мають важливе значення для економіки України.
- Фізичні особи, які інвестують в економіку України щонайменше 100 тис. доларів США в конвертованій валюті відповідно до порядку, розробленого Кабінетом Міністрів України.
- Прямі родичі громадян України: повнорідні брати і сестри, дідусі, бабусі, онуки.
- Колишні громадяни України.
- Найближчі родичі іммігранта: батьки, чоловік/дружина, неповнолітні діти.
- Особи, які проживають в Україні протягом трьох років після визнання їх жертвами торгівлі людьми.
- Особи, які прослужили у Збройних Силах України не менше трьох років.
За межами встановленої квоти дозволи на імміграцію видаються:
- Подружжя громадян України, які перебувають у шлюбі понад два роки, а також їхні діти та батьки.
- Законні опікуни громадян України.
- Особам, які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням.
- Іноземні громадяни, в імміграції яких зацікавлена Україна.
- Іноземці, які мають статус “закордонного українця” та члени їхніх сімей у разі спільного в’їзду та проживання в Україні.
Важливі питання при оформленні ПМП в Україні
- Іноземці повинні чітко розуміти, що оформлення посвідки на постійне проживання можливе тільки в разі легального перебування іноземця в Україні. Але ми готові приймати як своїх клієнтів і нелегалів. Безумовно, процес буде довшим і затратнішим, але наш досвід і наполегливість, найчастіше, творить чудеса. У таких випадках першим етапом буде легалізація перебування іноземця в Україні. Безумовно, кожен випадок індивідуальний, і ми підбираємо варіанти під кожного клієнта саме виходячи з його становища.
2. Дистанційне подання документів до міграційних органів неможливе, навіть у разі оформлення іноземцем довіреності. Це технічно неможливо, оскільки в наш час документи оформляються біометричні, що передбачає необхідність проходження процедури сканування.
Подача документів до ДМС за наявності у вас підстав для отримання дозволу на імміграцію в Україну не дає гарантії позитивного результату. Вам може бути відмовлено з цілої низки причин.
Підстави для відмови у видачі дозволу на імміграцію:
- якщо ви особа, яка перебуває в ув’язненні більше одного року за діяння, що кваліфікуються в Україні як злочини, якщо тільки судимість не анульована або не знята в судовому порядку;
- у випадку, коли іноземець вчинив злочини проти миру, воєнні злочини, злочини проти людяності згідно з міжнародним правом, або перебуває в розшуку за скоєння тяжких злочинів згідно із законодавством України, або перебуває в розшуку за підозрою у скоєнні злочинів, щодо яких ведеться розслідування;
- іноземець – особа, яка страждає на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або специфічні інфекційні захворювання за висновком головного органу охорони здоров’я;
- якщо буде встановлено, що ви навмисне вказали невірні дані або подали підроблені документи в заяві про видачу дозволу на в’їзд;
- відмовлять, якщо ви особа, якій за законом заборонено в’їзд в Україну;
Даний перелік не є вичерпним і дає міграційним органам право відмовити іноземцю в оформленні дозволу на імміграцію в Україну також і в інших випадках, передбачених законодавством України, що дає їм певну свободу в питаннях зловживання. Тільки присутність на вашому боці імміграційного адвоката захистить вас від можливого правового нігілізму держструктур!
Давайте заплануємо зустріч!
Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!
Швидше відразу у мессенджер!