Посвідка на проживання

Ваш легкий шлях до України !

Адвокати нашого об’єднання понад 12 років успішно надають правову допомогу іноземним громадянам у міграційних питаннях. Найбільш затребуваною послугою в даному правовому сегменті є оформлення постійної чи тимчасової посвідки на проживання в Україні. За загальним правилом, іноземець може перебувати в Україні до 90 діб. В деяких випадках строк перебування може бути ненадовго продовжений, але на невеликий термін, зазвичай, від двох тижнів до місяця. Якщо ж іноземець, або особа без громадянства має бажання залишитись в Україні на довгий строк то необхідно отримання посвідки на тимчасове, або постійне проживання в Україні. Для того, щоб процес легалізації був максимально швидким, а результат гарантованим, важливо заручитись підтримкою адвоката з імміграційних питань!

У нас ви отримаєте найактуальнішу інформацію з питань оформлення постійної чи тимчасової посвідки на проживання:

  • визначимо підстави для оформлення постійної або тимчасової посвідки на проживання, які можна застосувати у вашому конкретному випадку
  • виходячи з підстав, проконсультуємо з питань підготовки необхідного пакета документів
  • у разі відсутності важливих документів, зробимо адвокатський запит до державних органів з метою витребування документів, або їх дублікатів
  • знайдемо спосіб максимально скоротити терміни оформлення посвідки на проживання
ID карта, посвідка на постійне проживання в Україні

Посвідка на проживання в Україні — це офіційний документ, що видається Державною міграційною службою у вигляді пластикової ID – картки з чіпом, що містить інформацію про власника. Карта, як постійної, так і тимчасової посвідки на проживання, є документом, що підтверджує статус іноземця і не є документом, що підтверджує особу.

Оберіть де зручно !

Ми готові взяти на себе правовий супровід процесу отримання постійної чи тимчасової посвдки на проживання для клієнтів з будь якого регіону України .

Офіси нашого Адвокатського об’єднання чекають Вас !

Насправді термін « вид на проживання » розмовне поняття, що не має юридичного значення. Він включає дві категорії :

  • Тимчасова посвідка на проживання – (посвідчення на тимчасове проживання в Україні) – документ, що видається на певний термін (до трьох років, в особливих випадках до 5), що дає право легального перебування іноземцю в країні на строк більше 90 днів за певними підставами. Тимчасова посвідка на проживання, це, по суті, пролангована реєстрація.
  • Постійна посвідка на проживання – це насамперед дозвіл на імміграцію в Україну, який видається ГМС України безстроково. За наявності дозволу на імміграцію іноземець або особа без громадянства документується ID – карткою посвідчення на постійне проживання в Україні. Дана ID – карта, своєю чергою, є термінової і підлягає обміну кожні 10 років, і навіть після досягнення іноземцем 25 і 45 років.

Важливою особливістю при наданні послуги оформлення посвдки на постійне чи тимчасове проживання є необхідність самостійної подачи документів до територіального підрозділу Державної Міграційної Служби. Це обумовлено необхідністю знімати відбиткі пальців претендента на отримання статусу проживання. Ніяких виключень з цього правилу не існує. Неможливо подати документи на розгляд за довіреністю або в інший спосіб.

Консультації з питань можливості оформлення постійного чи тимчасового посвідки на проживання в Україні

Первинна консультація імміграційного адвоката з питань оформлення постійного чи тимчасового посвідки на проживання в Україні є найважливішим етапом, який визначає успішність всього імміграційного процесу в цілому. Консультація дає можливість визначити:
– підстави, які згідно із Законом дадуть можливість оформити тимчасовий або постійний посвідку на проживання, відповідно
– визначити відповідність та повноту пакета документів для подання до міграційної служби
– узгодити участь адвоката у правовому супроводі міграційного процесу
– отримати практичні рекомендації імміграційних адвокатів з питань оформлення тимчасового чи постійного вигляду
– після погодження основних позицій можна підписати договір про надання правової допомоги

Вкрай важливо слідкувати за терміном свого перебування в Україні ! У випадку перевищення терміну перебування в Україні без оформлення посвідки на постійне чи тимчасове перебування ви можете стикнутись з неприємними наслідками :

Відповідальність за перевищення іноземцями строку перебування в Україні

Іноземні громадяни та особи без громадянства, які перевищили встановлений законодавством України строк перебування в Україні, притягаються до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що може спричинити накладення штрафу.Як зазначено в статтях 26 і 30 “Закону України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”: Примусове повернення (згідно зі ст. 26) може бути здійснене щодо іноземців, якщо вони порушують закони, що стосуються їхнього правового статусу, або діють проти національної безпеки України, громадського порядку, або якщо це необхідно для захисту здоров’я, прав і законних інтересів громадян України. Це також може спричинити заборону на в’їзд в Україну строком на 3 роки.Примусова депортація (ст. 30) здійснюється за рішенням суду в разі невиконання без поважних причин припису про примусове повернення у встановлений строк або за наявності підстав вважати, що особа може ухилитися від виконання такого припису. Ця дія тягне за собою обов’язкову заборону на в’їзд в Україну строком на 5 років.

Прокрутити вгору