Посвідка на проживання Харків

Швидкий шлях до отримання посвідки на проживання в Україні !

Оформлення посвідки на постійне або тимчасове проживання в Харкові дає можливість іноземцю або особі без громадянства легально перебувати на території України (не обов’язково, саме в Харкові або області) на термін понад 90 днів. Для багатьох іноземців шлях до отримання посвідки на тимчасове проживання в Харкові виглядає як заплутаний або лякаючий. В умовах постійно мінливого імміграційного законодавства та процедури легалізації вкрай важливо отримати підтримку експертів у сфері імміграції, які до дрібниць знають всі вимоги державних органів і мають достатній практичний досвід успішної легалізації іноземців у Харкові та області.

Хто має право на отримання посвідки на проживання в Харкові?


Багато іноземців хочуть залишитися легально жити і працювати в Україні, для чого їм необхідно отримати легальний статус у вигляді посвідки на постійне або тимчасове проживання. Однак, для отримання посвідки на проживання одного бажання недостатньо. Необхідні відповідні до закону підстави, які дають можливість оформляти посвідку на постійне або тимчасове проживання відповідно.
Звертатися до ДМС України в Харківській області можна тільки в разі легального перебування іноземця в Україні. Навіть за наявності підстав, передбачених законодавством, які дають вам право на отримання посвідки на постійне або тимчасове проживання, вам буде відмовлено в прийомі документів у разі, якщо ви перебуваєте в Україні нелегально.


Якщо у вас виникли складнощі з підбором підстав або легальністю перебування в Україні – звертайтеся за консультацією та можливим правовим супроводом до імміграційних адвокатів нашого об’єднання, які мають великий практичний досвід у вирішенні подібних питань!

Посвідка на тимчасове проживання в Харкові


У Харкові, одному з найвідоміших і найбільших міст України, історично перебувала велика кількість іноземців. Оформлення тимчасової посвідки на тимчасове проживання дає змогу іноземцям легально перебувати як у самому Харкові або області, так і на всій території України без обмежень, упродовж визначеного терміну. Підстави для отримання тимчасової посвідки в Харкові часто пов’язані з роботою, навчанням або родинними зв’язками.

Кваліфікація: Як правило, на отримання посвідки на тимчасове проживання можуть претендувати іноземні громадяни, які отримали дозвіл на працевлаштування, навчаються в навчальних закладах або мають родичів, які проживають у Харкові.
Документи: Заявники мають зібрати необхідні документи, які зазвичай містять чинний паспорт для виїзду за кордон, анкету, підтвердження причини легального перебування (наприклад, трудовий договір + дозвіл на працевлаштування, лист про зарахування до вишу), медичну страховку, довідку про оплату держмита.
Подання документів: Заяви подаються до Державної міграційної служби (ДМС) у Харкові. Заявникам може бути запропоновано пройти співбесіду.
Термін розгляду: Розгляд заяв у ДМС зазвичай займає до 15 робочих днів. Можливі затримки, тому рекомендується подавати документи завчасно.
Отримання: Після отримання ID карти тимчасової посвідки заявник може особисто забрати її. Дуже важливо берегти її, тому що тільки вона є документом, що підтверджує ваш легальний статус перебування в Україні, у разі втрати її, звісно, можна відновити, але цей процес потребуватиме часу, зусиль і витрат.
Термін дії та продовження: Дозвіл зазвичай діє протягом року, у деяких виняткових випадках може видаватися на термін у 3 і навіть 5 років і може бути продовжений. Для збереження законності перебування в країні необхідно подати заяву на продовження до закінчення терміну дії дозволу.
Пам’ятайте, що дозвіл дає право на тимчасове проживання, але не дає права на роботу, якщо це не обумовлено особливо. Завжди стежте за дотриманням умов дозволу.

Посвідка на постійне проживання в Харкові

Отримання посвідки на постійне проживання в Харкові, місті України, яке постійно і динамічно розвивається, є складнішим і заплутанішим процесом, ніж отримання тимчасової посвідки, що відображає довгостроковий характер такого перебування. Цей процес складається з двох етапів: отримання іноземцем дозволу на імміграцію в Україну та подальше оформлення посвідки на постійне проживання у вигляді ID карти, посвідчення на постійне проживання в Україні. Оформлення посвідки на постійне проживання дає змогу іноземним громадянам проживати в будь-якому регіоні України необмежений час за умови дотримання законності нашої держави.

Критерії прийнятності: Для того щоб отримати право претендувати на дозвіл на імміграцію в Україну, заявники, як правило, повинні мати безпосередні родинні зв’язки в Україні, безперервно проживати за тимчасовим дозволом упродовж кількох років або мати певні рідкісні чи унікальні інвестиційні або робочі кваліфікації.
Документація: Необхідними документами є чинний паспорт, анкета, підтвердження стабільного доходу, медична довідка, документ, що підтверджує мету проживання, та довідка про відсутність судимості як у країні проживання, так і в Україні.
Подання документів: Після того як документи зібрано, їх необхідно подати до Державної міграційної служби (ДМС) м. Харкова. Деякі заявники можуть пройти співбесіду в СБУ України або міграційних органах.
Термін розгляду: На ретельну перевірку і розгляд заяви на отримання РВП у ДМС часто потрібен термін до шести місяців, однак за умови правильного підходу до питання і залучення до процесу імміграційного адвоката термін може бути істотно скорочено до 1,5 місяців.
Видача документів: Заявники, які успішно пройшли процедуру, отримують картку з чіпом посвідки на постійне проживання, що підтверджує їхній статус і права постійного перебування в Україні.

Зробіть своє проживання в Україні реальністю – зв’яжіться з нами сьогодні!

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору