Посвідка на проживання в Одесі

Зробіть своє проживання в Україні реальністю !

Одеса – жваве портове місто на чорноморському узбережжі України, завжди вирізнялася великою кількістю іноземців, як туристів, так і найманих працівників і студентів, також інфраструктура Одеси вкрай приваблива для іноземного бізнесу.

Для того щоб мати можливість легально втілювати свої цілі в життя, іноземцю необхідно легалізувати своє перебування в Україні. У разі, якщо він надалі планує, переважно, проживати в Одесі, найзручніше зайнятися питаннями легалізації теж тут.

Отримання посвідки на тимчасове проживання, за наявності підстав, є прекрасною можливістю продовжити легальність свого перебування до трьох років.

Кваліфікація: згідно з вимогами законодавства, право на отримання посвідки на тимчасове проживання мають іноземці, що володіють певними підставами, до найпоширеніших можна віднести: возз’єднання з сім’єю, працевлаштування в Україні на підставі дозволу центру зайнятості, навчання та інше.
Необхідні документи: Основними документами є чинний паспорт, заповнена анкета, підтвердження мети перебування (наприклад, трудовий договір або лист про зарахування до університету), медична страховка.
Процес подання заявки: Заява подається до територіального органу Державної міграційної служби (ДМС) в Одесі. Усі заяви подаються іноземцем особисто. Також здобувач проходить процедуру сканування.
Термін розгляду: Як правило, ДМС розглядає заявки та оформляє тимчасову посвідку протягом 15 робочих днів. Однак рекомендується залишати додатковий час на випадок непередбачених затримок.
Отримання тимчасової посвідки: Після схвалення заявки заявнику видається документ, що підтверджує його статус.
Термін дії: Термін дії тимчасової посвідки на проживання зазвичай становить один рік. Ті, хто бажає продовжити термін свого перебування в країні, повинні почати процедуру продовження до закінчення терміну дії дозволу.
Забезпечення легального і безпроблемного перебування в Одесі починається з розуміння і правильної стратегії оформлення тимчасової посвідки на проживання.

Посвідка на постійне проживання в Одесі: Процедура оформлення

Одеса, з її багатою культурною історією і стратегічним розташуванням на березі Чорного моря, приваблює багатьох охочих отримати посвідку на постійне проживання. Для тих, хто розглядає можливість довгострокового перебування в Одесі, отримання посвідки на постійне проживання в Одесі має вирішальне значення.
Відповідність вимогам: Для отримання ПМП часто потрібні родинні зв’язки в Україні, тривале проживання за тимчасовим дозволом, а також особливі інвестиційні та трудові повноваження.

Документація: Необхідними документами є чинний паспорт, заповнена анкета, підтвердження постійного доходу, медичний висновок, обґрунтування необхідності постійного проживання, довідки про відсутність судимості як в Україні, так і на батьківщині заявника.
Подача документів: Зібрані, згідно з переліком, документи необхідно надати до Державної міграційної служби (ДМС) м. Одеси. Подача документів здійснюється особисто, неможливо подати документи поштою або через представника.
Етап оформлення та перевірок: Уся процедура, пов’язана з перевіркою документів іноземця та ухвалення рішення з питання отримання дозволу на імміграцію, займає шість місяців. Досвідчений адвокат з імміграційних справ завдяки оптимізації процесу і контролю за діяльністю держорганів може скоротити термін винесення рішення до 45 днів.
Отримання посвідки на постійне проживання в Одесі: Іноземці, які успішно пройшли всі перевірки, отримують дозвіл на імміграцію в Україну, після чого можуть розпочинати оформлення посвідки на постійне проживання. Таке посвідчення у вигляді ID-картки оформляється протягом 15 днів.


Отримання посвідки на постійне проживання в Одесі не тільки забезпечує стабільне становище в місті, а й поглиблює зв’язок з українським суспільством загалом. Для збереження цього привілейованого статусу необхідно постійно стежити за дотриманням правил проживання!

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору