Посвідка на тимчасове перебування

Київ | Харків | Одеса

Отримайте посвідку на тимчасове проживання в Україні без стресу. Зв’яжіться з нами зараз!

Проходження складного лабіринту імміграційних процедур є складним завданням, яке може призвести до помилок і подальших наслідків. Особливо це стосується оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні, де правила часто відрізняються залежно від громадянства заявника та відповідних візових протоколів. Звернення до наших досвідчених юристів гарантує безперешкодний і безпроблемний процес, роблячи складність процесу керованою.

Наша команда імміграційних адвокатів та юристів надає повний спектр послуг, що включає ретельну підготовку документів, зв’язок з відповідними державними органами та навички ведення переговорів. Переваги, які ви отримуєте від наших спеціалізованих консультацій, виходять за рамки простої доцільності; вони дарують незамінний душевний спокій.

Зверніться до Адвокатського Об’єднання ” Магістерс ” вже сьогодні, щоб отримати безпрецедентний досвід та душевний спокій. Дозвольте нам стати вашим навігаційним маяком у лабіринтах юридичного процесу, обіцяючи вам найкращі можливі результати.

Кому може бути видана тимчасова посвідка на проживання

Підстави для видачі дозволу на тимчасове проживання в Україні

Відповідно до статті 4 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, підставами для отримання дозволу на тимчасове проживання є такі:

 • Для іноземних громадян або осіб без громадянства, які перебувають на території України за трудовим договором або за договором підряду.
 • Для учасників проєктів міжнародної технічної допомоги, зареєстрованих у встановленому порядку.
 • Для осіб, які перебувають в Україні для здійснення релігійних проповідей, обрядів та інших канонічних дій на запрошення релігійних організацій та з дозволу державних органів.
 • Для осіб, які беруть участь у діяльності філій або відділень іноземних неурядових організацій, зареєстрованих у встановленому порядку.
 • Для осіб, які працюють у представництвах іноземних господарюючих суб’єктів в Україні, зареєстрованих у встановленому порядку.
 • Для осіб, які беруть участь у культурній, науковій, освітній діяльності на підставі міжнародних договорів України або спеціальних програм, включаючи участь у волонтерській діяльності відповідно до Закону України “Про волонтерську діяльність”.
 • Представникам або кореспондентам іноземних ЗМІ.
 • Засновники, акціонери або бенефіціарні власники української юридичної особи, іноземні інвестиції в яку становлять або перевищують 100 тис. євро за офіційним курсом Національного банку.
 • Особи, які перебувають в Україні з метою навчання.
 • Перебувають в Україні для возз’єднання сім’ї з громадянами України або фізичними особами на умовах, передбачених частинами третьою – тринадцятою статті 4.
 • Для возз’єднання сім’ї з особами, зазначеними в частинах другій – тринадцятій статті 4.
 • Особи, звільнені з центрів для іноземців та осіб без громадянства, які перебувають у країні незаконно, на підставі рішення суду або ті, хто не може бути примусово видворений через проблеми з документами або матеріально-технічним забезпеченням.
 • Особи, які надавали конкретну допомогу підрозділам Збройних Сил України або іншим органам, що здійснюють національну безпеку, оборону або антитерористичні операції.
 • Особи, визнані особами без громадянства відповідно до Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.

Спеціалізовані знання для різних національностей


Іноземні громадяни з країн з візовим та безвізовим режимами стикаються з унікальними перешкодами. Це пов’язано з різними передумовами, документацією та термінами. Неспеціаліст, який самостійно орієнтується в цих підступних водах, може ненавмисно порушити правові норми або пропустити терміни. З нашими юристами ви можете бути впевнені, що ваша заява буде повністю відповідати українському законодавству, що зменшить ризики анулювання або депортації.

Ризики підходу “зроби сам”


Хоча самостійний пошук і подача документів може здатися економічно вигідним, підводних каменів тут багато. Помилки у подачі документів можуть не лише призвести до затримок, але й спричинити значні фінансові втрати. Помилки в процесі подання заявки можуть призвести до незворотних юридичних наслідків, заплямувати вашу репутацію і поставити під загрозу майбутні можливості.

Чому варто обрати наше адвокатське об’єднання для оформлення тимчасової посвідки на проживання:

Вступаючи на цей шлях, неможливо переоцінити важливість надійного помічника. Наша фірма, в якій працюють досвідчені імміграційні юристи, надає величезну кількість послуг, спеціально розроблених для отримання Вами дозволу на тимчасове проживання:

Первинна консультація імміграційного адвоката: дасть можливість заглибитися в тонкощі процесу подачі заяви та оцінити свої можливості.

Підготовка документів: Ретельна перевірка, збір і подання всіх необхідних документів, щоб не допустити перешкод у процесі подання заяви.

Юридичне представництво: Імміграційні адвокати нашого об’єднання професійно представлять Ваші інтереси у всіх відповідних українських відомствах, згладивши можливі труднощі.

Допомога в продовженні дозволу: Оскільки забезпечення Вашого подальшого перебування і законності статусу має першорядне значення.

Індивідуальні юридичні консультації: Кожен клієнт унікальний. Ми надаємо індивідуальні консультації відповідно до ваших конкретних обставин, забезпечуючи безперешкодний процес отримання дозволу.

Переваги співпраці з нами

Вибір нашої фірми рівносильний вибору душевного спокою. Ось чому:

Експертиза

Наші юридичні експерти постійно стежать за розвитком українського імміграційного законодавства, що гарантує, що ви завжди отримаєте найточнішу консультацію.

Економія часу

З нами ви можете розраховувати на швидкий і впорядкований процес. Ми справляємося з усіма складнощами, щоб вам не довелося їх вирішувати.

Прозорість

Ніяких прихованих платежів і несподіваних сюрпризів. Наш метод роботи – чітке інформування на кожному етапі.

Клієнтоорієнтованість

Ваші прагнення – це наші прагнення. Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт отримував індивідуальний підхід.

Ваші подальші кроки

Шлях до отримання посвідки на проживання в Україні складається з безлічі тонкощів. Але якщо поруч із вами працює правильна команда, ви можете сміливо вирушати в дорогу.

Не залишайте своє майбутнє на волю випадку. Легалізуйте своє перебування, відкрийте необмежені можливості та по-справжньому пориньте в усе, що може запропонувати Україна.

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору