Шлюб з іноземцем

Київ | Одеса | Харків​

Шлюб з коханою людиною має бути радісною подією, а не бюрократичним кошмаром. Доручіть нашим фахівцям залагодити всі юридичні питання, забезпечивши безпроблемний і щасливий союз!

Іноземці мають в Україні рівні права та свободи, що і українці. Не є виключенням  і право на шлюб. Це право визначено в Законі України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”

Ідея вийти заміж за іноземця і побудувати спільне життя в Україні може бути захопливою пригодою, проте вона пов’язана з низкою юридичних тонкощів. Один невірний крок може коштувати Вам часу, грошей і навіть шансу на подружнє щастя. Саме тут на допомогу приходить адвокат, який спеціалізується на питаннях шлюбу з іноземцями.

Алгоритм дій при реєстрації шлюбу з іноземцем

  • підготовка пакету документів та звернення до зручного відділу РАЦС з заявою про реєстрацію шлюбу
  • працівники РАЦС відправляють запит до ДМС, що до питання про легальність знаходження іноземця в Україні
  • державна реєстрація шлюбу призначається через місяць після подання заяви про реєстрацію шлюбу
  • проведення процедури реєстрації шлюбу органами РАЦС і отримання свідоцтва про шлюб

В Україні запроваджена процедура пришвидшеної реєстрації шлюбу « Шлюб за добу». Ця послуга є платною і доступна всім бажаючим. Але у випадку наявності іноземця, як однієї зі сторін при реєстрації шлюбу (або двох іноземців) ця процедура  є недоступною через необхідність подавати запит до ДМС, що до отримання підтвердження легальності перебування іноземця в Україні.

Для оформлення шлюбу з іноземцем необхідно подати оригінали паспортів обох з майбутнього подружжя і нотаріально – завірений переклад паспорту іноземця. Також в деяких випадках може бути необхідно подати довідку з країни проживання про відсутність шлюбу. Всі документи, що видані органами інших держав потребують легалізації

Переваги звернення до фахівців нашого Адвокатського об’єднання

Допомога в оформленні документів

Просування бюрократичним лабіринтом документів може бути дуже складним. Імміграційний адвокат забезпечить правильне заповнення та засвідчення всіх необхідних паперів, від свідоцтва про народження до підтвердження відсутності шлюбу в країні постійного проживання іноземця.

Юридична консультація

При укладенні шлюбу з іноземцем в Україні діють особливі закони та правила. Адвокат надасть детальні консультації, щоб забезпечити дотримання цих законів та уникнути “підводних каменів”.

Представництво в суді

Якщо виникнуть будь-які суперечки адміністративного характеру з органами державної влади в Україні, допомога адвоката виявиться неоціненною. Володіючи необхідними компетенціями, наші адвокати зможуть істотно збільшити шанси на вдале вирішення спору.

Допомога у вирішенні імміграційних питань

Якщо після реєстрації шлюбу ваш чоловік забажає іммігрувати в Україну, адвокат допоможе вам пройти процедуру подачі заяви на отримання тимчасової або постійної посвідки на проживання, забезпечивши безперешкодний переїзд вашої близької людини.

Коли йдеться про таке особисте і складне питання, як міжнародний шлюб, необхідні фахівці, які не тільки розуміються на законодавстві, а й розуміють усю делікатність подібних союзів. Ось чому вибір нашої фірми – це найкраще рішення:

Великий досвід

Наш досвід ведення справ про шлюби з іноземцями свідчить про нашу компетентність..

Цілеспрямована команда

Наші юристи добре орієнтуються не тільки в українському, а й у міжнародному законодавстві, що забезпечує всебічний захист і забезпечення.

Прозорість процесу

Ми прагнемо інформувати наших клієнтів на кожному етапі, щоб уникнути несподіванок.

Клієнтоорієнтований підхід

Кожен шлюб унікальний. Ми пропонуємо індивідуальні рішення, що враховують специфічні потреби та проблеми кожного клієнта.

Легке плавання з нашою допомогою

Коли двоє людей вирішують пов’язати себе узами шлюбу, вони повинні думати про побудову взаємного кохання і відданості, а не про те, щоб заморочуватися юридичними питаннями. Отримавши юридичну підтримку наших адвокатів, ви зможете зосередитися на радісних подіях, знаючи, що всі юридичні тонкощі будуть вирішені на високому рівні.

Зробіть перший крок сьогодні!

Зв’яжіться з нами просто зараз для отримання консультації та зробіть перший крок до безтурботного шлюбу з вашим іноземним коханням в Україні!

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору