Адвокат в Іспанії

Adiós y nos vemos en España!

Переїзд до Іспанії або навіть просто вивчення такої можливості може стати цікавим етапом у вашому житті. Однак розуміння юридичних аспектів має вирішальне значення для плавної адаптації на новому місці проживання. Адвокати з імміграційних питань нашого об’єднання допоможуть вам пройти всі необхідні етапи легалізації та розкажуть про специфіку життя в цій прекрасній країні.


Ви можете ставити нам усі запитання, які вас цікавлять. Наші адвокати та імміграційні консультанти будуть раді допомогти Вам розібратися в кожному конкретному випадку індивідуально. Оптимально підберуть для Вас варіанти переїзду, адаптації в новій країні, проконсультують з питань, пов’язаних з навчанням ваших дітей: від запису до дитячого садка до вступу до найпрестижніших ВНЗ Королівства.

Завдяки досвіду нашого Адвокатського об’єднання переїзд до Іспанії стане втіленням Вашої мрії. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб розкрити весь потенціал вашого нового життя в Іспанії. Ми готові вирішити будь-яке Ваше питання: чи то візи, N.I.E., дозволи або податкові питання, чи то питання легалізації в країні Вас, Вашої сім’ї або Вашого бізнесу – ми готові зробити Ваш переїзд успішним з юридичної точки зору.

Адвокат з питань імміграції в Іспанії

Отримання в’їзних віз – Ваш перший крок до Іспанії

Для того щоб потрапити до Іспанії, необхідно отримати відповідну візу. Залежно від мети перебування – робота, навчання чи просто туризм – існують різні типи віз. Дуже важливо подати заяву на отримання того типу візи,який підходить саме для вашої мети, а також принципово важливо подати пакет документів який точно відповідає всім вимогам держави – наші експерти допоможуть вам легко зорієнтуватися в цьому процесі.

Отримання індивідуального податкового номера іноземця (N.I.E.).

Ваш N.I.E. – це ключ до фінансових операцій в Іспанії, починаючи з відкриття банківського рахунку і закінчуючи купівлею нерухомості. Ми розповімо вам про те, як отримати цей важливий номер, щоб ви мали змогу працювати в правовому полі держави .

Дозвіл на проживання в Іспанії – гарантія Вашего легального перебування.

Після того як ви оселитеся в Іспанії, вам може знадобитися посвідка на проживання. Незалежно від того, тимчасова вона чи постійна, ми розповімо про тонкощі кожної посвідки на проживання і про те, як її отримати. І головне, ми допоможемо сформувати пакет документів який відповідає всім вимогам міграційних органів. Крім того, імміграційні адвокати супроводять весь процес отримання дозволу на проживання в Іспанії на всіх етапах процесу, що забезпечить кращий результат. Наш досвід у наданні допомоги численним клієнтам із різних країн в отриманні посвідки на проживання гарантує, що ваша справа перебуває в надійних руках.

Притулок або тимчасовий міжнародний захист.

У нестабільні часи дехто може звернутися за політичним притулком або тимчасовим міжнародним захистом. Ми проконсультуємо вас із питань, пов’язаних із процедурою подачі заяви, правом на отримання притулку і тим, чого слід очікувати під час судового розгляду.

Іспанські державні допомоги та допомога

Розуміння системи підтримки в Іспанії може стати рятувальним кругом, особливо у важкі часи. Дізнайтеся про пільги та допомогу, що надаються іспанським урядом іноземним резидентам, що зробить ваш перехід більш плавним і комфортним.

Реєстрація компанії та правовий супровід бізнесу в Іспанії.

Тим, хто збирається відкрити свій бізнес в Іспанії, ми допоможемо зорієнтуватися в тонкощах реєстрації компанії. Від типів компаній до формування оптімальної системи оподаткування – наш досвід гарантує, що ваше підприємство почне свою діяльність з найкращих стартових позицій. Оформлення бізнесу – компаній всіх форм власності в Іспанії. Представництво та захист інтересів бізнесу при наявності спорів. Допомога у стягненні заборгованості.

Управління питаннями бухгалтерського обліку та оподаткування.

Податковий і бухгалтерський облік можуть бути складними, але з нашим супроводом ви будете впевнено справлятися зі своїми фінансовими зобов’язаннями. Ми даємо практичне уявлення про питання оподаткування та ефективні методи ведення бухгалтерського обліку, щоб тримати ваші фінанси в порядку. Представництво при наявності податкового спору.

Адвокат по сімейним спорам Іспанія

Адвокати з сімейних спорів нашого об’єднання готові взяти на себе захист ваших прав та представляти ваші інтереси в питаннях розірвіння шлюбу, встановлення аліментів, позбавлення батьківських прав. А також в питаннях міжнародного всиновлення, юридичного оформлення співмешкання та опіки

Кримінальний адвокат в Іспанії

Якщо ви стали фігурантом кримінального переслідування на території Іспанії тоадвокати з кримінальних справ нашого Адвокатського об’єднання готові негайно прийти на допомогу. При будь якій ситуації: затримання, обшук, досудове слідство – ми на вашому боці !

Адвокат з питань спадщини в Іспанії

Оформлення спадщини та спадкові спори на території Іспанії. Оформлення заповіту, прийняття спадщини як по закону так і по заповіту. Спори між спадкоємцями, в тому числі представлення в суді інтересів спадкоємців. Визнання заповіту недійсним.

Адвокат з питань нерухомості

Супровід оформлення правочинів купівлі – продажу нерухомого майна в Іспанії. Допомога у підборі об’єкта для купівлі нерухомості та перевірка об’єкта та контрагентів. Представництво і переговори при наявності спорів з питань нерухомості.

Іспанія відкриває широкі можливості для тих, хто зважиться вирушити в цю подорож. Як провідне Адвокатське об’єднання, що спеціалізується на іспанському праві, ми готові забезпечити вам безперешкодний, законний і приємний досвід.

Дозвольте нам стати вашим юридичним компаньйоном !

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору