Оформлення візи США

Київ | Одеса | Харків

Як отримати візу в США

Отримання візи в США може здатися складним завданням, але при правильному керівництві цей процес стає керованим. Наша команда експертів Адвокатського об’єднання “Магістерс” готова допомогти українцям та іноземцям, які постійно проживають в Україні, на всіх етапах візового оформлення, забезпечуючи якісний юридичний супровід на всіх етапах оформлення візи в США.

Обираючи Адвокатське об’єднання Магістерс в якості свого візового адвоката ви забезпечуєте собі ефективний та прогнозований процес отримання візи в США. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб почати процес підготовки пакету документів і подачу заяви. Зробіть перший і основний крок до досягнення своєї мрії!

Ми розповімо :

 1. Яка віза в США найбільш підходить саме у Вашому випадку
 2. Основні етапи оформлення візи в США
 3. Який пакет документів потрібен для отримання візи
 4. Розмір витрат для візового оформлення
 5. Терміни отримання візи в США

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЯКИЙ ТИП ВІЗИ ВАМ ПОТРІБЕН

ТУРИСТИЧНА

ДІЛОВА

СТУДЕНСЬКА

ГОСТЬОВА

ЧАСТІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС ОСОБИСТОГО ПОДАННЯ

🛑 Помилки, допущені під час заповнення анкети

🛑 Подання документів на тип візи, що не відповідає меті поїздки

🛑 Неповний, згідно з вимогами, пакет документів

🛑 Недостатня підготовка до співбесіди

🛑 Не врахувати і не заявити про важливі деталі, що впливають на отримання візи: наявність родичів у країні, наявність інших коректно використаних віз, виробнича спеціальність, освіта та інші…

Як отримати візу в США для українців

Процес отримання візи в США для громадян України включає кілька етапів. Ось основні кроки:

 • Визначте тип візи
 • Заповніть анкету DS-160
 • Сплатіть візовий збір
 • Запишіться на інтерв’ю
 • Підготуйтеся до інтерв’ю
 • Пройдіть інтерв’ю в консульстві США
 • Отримайте готову візу

Скільки коштує віза в США для українців

Вартість візи в США для громадян України варіюється залежно від типу запитуваної візи. Нижче наведено збори за деякі поширені типи віз:

Туристична/віза для відвідування (B1/B2) $160
Студентські візи (F1/M1) $160
Віза за програмою обміну (J1) $160
Робоча віза (H1B) $190
Віза трейдера/інвестора (E1/E2) $205
Ці збори відносяться до процесу подачі заяви і не підлягають поверненню, незалежно від того, буде видана віза чи ні. Залежно від конкретних обставин або типів віз можуть стягуватися додаткові збори, наприклад, збір за видачу візи.

Чому варто обрати Адвокатське об’єднання Магістерс

✔ Експертне керівництво

Наша команда має великий досвід роботи із заявами на отримання візи в США і гарантує, що всі документи будуть правильно заповнені

✔ Високий відсоток успіху

У нас є підтверджений список схвалених віз, і вдячних клієнтів, які отримали візи навіть у складних випадках або після відмови

✔ Індивідуальна підтримка

Ми надаємо індивідуальні консультації та формуємо історію кожному клієнту, враховуючи його конкретний випадок і особливості

Підготовка до співбесіди

Фінальний і найвідповідальніший етап у процесі отримання візи в США – співбесіда. Підготовка до співбесіди однозначно вимагає участі в ній професіонала, фахівця, який має досвід і розуміє точний перелік питань, на які необхідно буде дати чітку відповідь. Найменша помилка на цьому етапі може погубити всю справу. Тому наші клієнти отримують низку консультацій і проходять, у тестовому режимі, аналог співбесіди для того, щоб унеможливити можливість помилки чи неточності у формулюваннях відповіді.

Відповіді на часті запитання

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутка до верху