Дозвіл на працевлаштування

Київ | Харків | Одеса

Можливість легально працювати в Україні – це легко!

Імміграційні адвокати нашого об’єднання володіють достатніми базовими знаннями та практичним досвідом для того, щоб отримання дозволу на працевлаштування в Україні було отримано в максимально стислі строки та з найменшим залученням вас у процес.

Україна, з її бізнесом, що активно розвивається, і привабливим культурним ландшафтом, щороку привертає безліч іноземців, зокрема тих, що бажають працювати в Україні або відкрити свою справу. Для того, щоб іноземцю бути в нашій країні працевлаштованим легально, необхідно мати дозвіл на працевлаштування. Можливо, для когось отримання такого дозволу здасться серйозною бюрократичною перешкодою.  Однак нашим клієнтам не варто хвилюватися. Ми оформимо все за вас. Вам же ми просто передамо готовий документ!

Дозвіл на працевлаштування – це офіційний терміновий документ, що видається регіональним центром зайнятості і дає право роботодавцю тимчасово, легально, використовувати працю іноземця, або особи без громадянства. Термін дії дозвола до трьох років, після спливу терміну, дія дозвола може бути продовжена необмежену кількість разів.

Іноземці та особи без громадянства поділяються на тих, кому необхідно отримувати дозвіл на працевлаштування в Україні, і тих, хто може бути легально працевлаштований без дозволу.

Дозвіл на працевлаштування не потрібен іноземцям:

  • які мають дозвіл на імміграцію в Україну (посвідку на постійне проживання)
  • які мають статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту

Умови найму таких іноземців не відрізняються від умов найму українських громадян

Також без дозволу можуть бути працевлаштовані: моряки і льотчики іноземних компаній в Україні, акредитовані іноземні журналісти, професійні артисти і спортсмени, працівники аварійно-рятувальних служб, священики, іноземці, які прибули в Україну з метою просвітницької або викладацької діяльності, а також, у рамках програм міжнародного технічного співробітництва, працівники представництв іноземних компаній.

Офіси Адвокатського об’єднання Магістерс в містах України – оберіть зручний !

Обов’язковим є отримання дозволу на роботу для всіх інших категорій іноземців або осіб без громадянства !

Ці норми закріплені в ст. 3 Закону України “Про зайнятість населення”.

Ми пропонуємо :

Детальна консультація

Розуміння всіх тонкощів процедури отримання дозволу на роботу для іноземного громадянина може виявитися складним завданням, що вимагає часу і зусиль. Наші фахівці надають детальну консультацію, гарантуючи, що ви будете добре обізнані про кожен етап процесу.

Допомога в оформленні документів

Від подачі документів до їх перевірки – наша команда допоможе вам зібрати всі необхідні документи, виключаючи можливість виникнення проблем в останню хвилину.

Контроль госорганів

Ми постійно моніторимо зміни в законодавстві та напрацьовуємо досвід, постійно спілкуючись із чиновниками центрів зайнятості. Це забезпечує своєчасне оновлення інформації і, найчастіше, дає змогу прискорити процес оформлення дозволу на роботу для іноземців.

Ми маємо безліч задоволених клієнтів, які успішно отримали дозвіл на роботу в Україні. Ви можете без вагань довіритись нашому досвіду !

У величезному морі юридичних фірм, що пропонують послуги з оформлення дозволів на роботу для іноземців в Україні, ми є маяком надії – ось чому:

Індивідуальний підхід

Кожен клієнт унікальний. Наші послуги відповідають індивідуальним вимогам, роблячи процес максимально комфортним.

Економія часу та коштів

Наші налагоджені методи не тільки економлять ваш дорогоцінний час, а й забезпечують економічну ефективність, дозволяючи цінувати кожен витрачений доллар.

Прозорі процеси

Ми віримо в повну прозорість процесу. Починаючи зі структури оплати і закінчуючи термінами розгляду заявок, все чітко прописано, що виключає неприємні сюрпризи.

Експертиза

Наша юридична команда складається з досвідчених професіоналів, які володіють глибокими знаннями про тонкощі отримання дозволів на роботу

Відданість справі

Задоволення потреб клієнта – наш головний пріоритет. Ми витрачаємо багато часу, щоб довести до досконалості кожну деталь

Глобальна перспектива

Завдяки досвіду роботи з клієнтами різних національностей, наша глобальна перспектива дасть вам змогу почуватися як вдома

Зробіть наступний крок уперед !

Тепер ви розумієте значення дозволу на роботу та безпрецедентні переваги співпраці з нашою юридичною фірмою. То що ж вас зупиняє?Розпочніть свій український професійний шлях із найкращими фахівцями у своїй справі. Зробіть розумний вибір – звертайтеся до нас уже сьогодні!

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору