Продовження дії посвідки на проживання

Київ | Харків | Одеса

У ключових містах України, таких як Київ, Харків та Одеса, де ваблять незліченні можливості, багато людей знаходять своє серце прив’язаним до багатої культури та перспективних починань України. Незалежно від того, чи ви приїхали сюди з метою навчання, подружнього щастя чи релігійних пошуків, чарівність України не викликає сумнівів. Але, як і все хороше, ваша посвідка на тимчасове проживання має термін дії. Коли настає час її продовження, хитросплетіння законодавства вимагають точної навігації. Тут в гру вступають досвідчені адвокат из імміграційних питань АО «Магістерс».

Необхідність продовження дії посвідки

Україна, прагнучи прийняти громадян світу, надає можливість отримати посвідку на тимчасове проживання строком на один рік (в деяких випадках: два, три, п’ять років). Після закінчення цього терміну ті, хто бажає продовжити своює легальне перебування в Україні, але ще не готовий чи не має підстав для отримання посвідки на постійне проживання або громадянства, повинні поновити свій дозвіл. На перший погляд, це може здатися складним завданням. Проте, за умови правильного підходу, це набагато простіше, ніж первинна подача заяви.

Підстави для продовження

Якщо ваш попередній дозвіл був виданий на законних підставах, які залишаються актуальними, продовжити його можна без особливих зусиль. Ці причини можуть бути найрізноманітнішими – від освітніх зобов’язань до укладення шлюбу. Примітно, що після двох років подружнього життя в Україні, постійне місце проживання стає реальністю. Окрім основних критеріїв вашої первинної заяви, жодні інші вимоги не пов’язані з продовженням посвідки.

Слідкуйте за терміном !

Час має вирішальне значення при розгляді питання про продовження посвідки. Принаймні за п’ятнадцять днів до закінчення терміну дії вашого дозволу, розпочніть процес продовження.

Ось ваша дорожня карта:

Документація / Зберіть свій арсенал необхідних документів. Сюди входять:

  • Паспорт в оригіналі + нотаріально – завірений переклад паспорту українською мовою
  • Оригінал посвідки термін дії якої спливає
  • Підстави, що підтверджують ваше право на тимчасове перебування
  • Переклади необхідних документів на українську мову

Складання заяви: Точність має першорядне значення. Одна помилка – і ви можете отримати відмову. В Інтернеті можна знайти шаблони заявок, а в офісі ГМС також можна скористатися порадами фахівців. Проте, хіба тут не потрібна порада фахівця у галузі імміграційного права?

Подача заяви в Управління ГМС: Майбутнє вашого перебування залежить від позитивного розгляду міграційною службою. Пунктуальність має вирішальне значення. Правильно і вчасно подана заява дає можливість продовження дії вашого дозвільного документа.

Але що робити, якщо брак юридичної кмітливості, неправильно оформлені документи або непередбачувані труднощі стають на вашому шляху?

Саме в такому випадку АО «Магістерс» стане вашим надійним імміграційним партнером.

Чому варто довірити довірити нам всі імміграційні питання

Експертиза: Наші досвідчені юристи добре обізнані з українськими нормами міграційного права. Наш практичний досвід гарантує ефективне та точне ведення Вашої справи.

Детальна орієнтація: Ми не залишаємо без уваги жодної деталі. Ми заглиблюємося в суть справи, забезпечуючи відповідність кожного аспекту Вашої заяви законодавчим вимогам.

Економія часу: За нашої участі, непотрібні ходіння туди-сюди, відмови та повторні подачі стають історією минулого.

Комплексна допомога: Від підготовки документації до складання заяви – наші послуги охоплюють весь спектр процесу продовження терміну дії посвідки на проживання в Україні.

У такій тонкій сфері, як легалізація іноземців в Україні, помилки – це не просто недогляд; вони марнують час, псують нерви та можуть загрожувати всьому процесу легалізації. Ми пропонуємо не лише юридичну експертизу. Ми пропонуємо душевний спокій, гарантуючи, що ваша подорож в Україну продовжиться безперешкодно. Наша відданість справі, досвід та клієнтоорієнтований підхід створили незліченну кількість історій успіху. Ваша може стати наступною.

Готові забезпечити своє майбутнє в Україні безперешкодно? Зверніться до Адвокатського об’єднання “Магістерс” вже сьогодні. Давайте створювати успіх разом.

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору