Запрошення іноземцю

Запрошення іноземців в Україну​

Київ | Харків | Одеса

Оформлення запрошення для іноземця-нерезидента

Процедура оформлення запрошення іноземця в Україну може бути дуже складною. Незалежно від того, чи це бізнес, чи сімейні обставини, чи культурний обмін, кожна деталь має значення. Також важливим фактором є тип запрошення : бізнес чи приватне. З професійним юридичним супроводом Адвокатського обєднання Магістерс, ви не тільки забезпечите впевнений рух всього процесу, але й гарантуєте дотримання вимог законодавства на кожному кроці.

Запрошення іноземцю на вїзд в Україну – це оформлений належним чином юридично значущий документ, який підтверджує намір приймаючої сторони запросити в Україну іноземця, та яким приймаюча сторона гарантує свою відповідальність, як правову так і матеріальну, у випадку неналежної поведінки іноземця під час перебування в Україні. Запрошення іноземця є підставою для оформлення візи С. Запрошення для нерезидента має ключове значення, бо це перший крок у низці адміністративних процедур, необхідних для того, щоб прийняти людину з-за кордону. Помилки в цьому процесі можуть затягнути або навіть поставити під загрозу весь шлях подальшої легалізації.

Запросити іноземця в Україну можуть як фізичні так і юридичні особи :

Фізичні особи : правом запрошення наділені як громадяни України так і іноземці, які мають посвідку на постійне чи тимчасове проживання в Україні

Юридичні особи : запрошення іноземцю може бути надано від юридичної особи, або представництва іноземної компанії в Україні

Ми забезпечуємо ретельну перевірку та дотримання вимог на цьому фундаментальному етапі.

Наші юристи підтримують актуальні знання про імміграційні закони та стандарти, що постійно змінюються.

Короткострокова віза типу С

Короткострокова віза типу С, призначена для короткострокового перебування, зазвичай до 90 діб у коридорі 180 діб, іноземців з країн для яких визначений візовий тип перебування в Україні часто використовується для туристів, ділових візитів і.т.і. Розуміння обов’язків та прав за цим типом візи є дуже важливим, також іноземці мають пам’ятати, що строк дії візи С не може перевищувати строк дії паспорту, а для сторони, що запрошує, у випадку, якщо це іноземець – строка дії посвідки на постійне чи тимчасове проживання.

Процедура оформлення запрошення від фізичної особи

Процес включає в себе кроки від підготовки проекту запрошення, забезпечення його відповідності вимогам до його подання.

1 етап

Імміграційні консультанти зв’язуються чи проводять очну консультацію для людини, яка буде приймаючою стороною та  визначають необхідний пакет документів.

2 етап

Ми формуємо, відповідно всіх вимог консульської установи тієї країни де планується звернення, повний пакет документів та розробляємо текст заяви – запрошення.

3 етап

Зустріч у нотаріуса та швидке оформлення тексту запрошення іноземцю в Україну на нотаріальному бланку.

4 етап

Проведення консультації з подальшої відправки пакету документів до країни перебування заявника та алгоритм звернення до консульської установи

Документи: Контрольний список для запрошення фізичної особи

  • Паспорт людини що запрошує іноземця
  • ІПН (податковий код)
  • Посвідка на тимчасове чи постійне перебування в Україні (для іноземців)
  • Нотаріально завірений переклад паспорта іноземця

Також необхідно надати таку інформацію :

  • Термін перебування іноземця в Україні, який планується
  • Місце проживання іноземця в Україні, яке планується
  • Місце проживання іноземця в країні громадянства

Відсутність будь-якого необхідного документа або його невідповідність може зірвати процес.

Що ви отримаєте при зверненні до Адвокатського обєднання  «Магістерс»

Комплексні послуги: Кожен аспект, від консультації до перевірки документів, вирішується кваліфіковано.

Економія часу: Наш досвід означає скорочення часу на обробку документів та швидке вирішення питань.

Високий рівень успіху: Наш послужний список може похвалитися високими показниками успіху завдяки ретельній юридичній перевірці.

Не намагайтеся самостійно прокласти шлях у заплутаному лабіринті імміграційних процедур. Довіртеся досвідченим експертам Magisters Law Office. Забезпечте безперебійний, ефективний та відповідний вимогам процес. Душевний спокій, знаючи, що ваша справа в руках професіоналів? Безцінне.

Ми гарантуємо !

Індивідуальний підхід: Кожна справа є унікальною, і наші послуги підбираються відповідно до неї.

Розширені консультації: Ми віримо в розширення можливостей наших клієнтів за допомогою знань.

Етична практика: Наша репутація побудована на довірі, прозорості та чесності.

Економічна ефективність: Уникайте дорогих помилок та повторних звернень з нашим досвідом.

Очевидний вибір – дійте зараз ! Зробіть перший крок – зверніться до імміграційних адвокатів за юридичною підтримкою вже сьогодні. Ваш шлях до безперешкодного отримання запрошень в Україну вже відкрито.

Давайте заплануємо зустріч!

Заплануємо консультацію адвоката онлайн чи зустріч у офісах Адвокатського об’єднання. Проаналізуємо Вашу ситуацію та знайдемо рішення, яке влаштує!

Швидше відразу у мессенджер!

Прокрутити вгору